Fundacja Historia i Kultura Powstała w 2004 roku i od tamtej pory prowadzi aktywną działalność mającą na celu ułatwianie społeczeństwu dostępu do wiedzy historycznej, wojskowej oraz kulturalnej i edukacyjnej. Więcej publikacje Fundacja Historia i Kultura zajmuje się także szeroko pojętą działalnością wydawniczą mającą na celu promocje wiedzy o historii, wojskowości i kulturze Polski. Więcej 20 września zakończył się Plener Literacki w Warszawie, trzydniowe wydarzenie odbywające się w pięknym i lubianym Ogrodzie Saskim. Więcej Porozumienie Wydawców Książki Historycznej każdego roku wyróżnia wkład polskich autorów w popularyzację historii oraz docenia wydawców literatury historycznej Nagroda klio Więcej

NASZE PROJEKTY

CO ROBIMY

Popularyzujemy i wydajemy literaturę historyczną, organizujemy targi i plenery literackie, w tym cieszące się ogromnym zainteresowaniem Targi Książki Historycznej w Warszawie.

Dowiedz się więcej

Ułatwianie dostępu do wiedzy

Wspieranie przedsięwzięć

Popularyzacja literatury

Promowanie wartości patriotycznych

Tagline

Medium length headline

Change the color to match your brand or vision, add your logo, choose the perfect layout, modify menu settings, add animations, add shape dividers, increase engagement with call to action and more. Change the color to match your brand or vision, add your logo, choose the perfect layout, modify menu settings, add animations, add shape dividers, increase engagement with call to action and more.